17. mednarodno strokovno srečanje Knjižnica – igrišče znanja in zabave

17. mednarodno strokovno srečanje Knjižnica – igrišče znanja in zabave

Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto in Gradska knjižnica »Ivan Goran Kovačić« iz Karlovca toplo vabita na 17. strokovno srečanje z mednarodno udeležbo »Knjižnica – igrišče znanja in zabave«, ki bo letos potekalo v četrtek, 10. novembra 2022, od 8.30 dalje na videokonferenčni platformi ZOOM.

Naslov letošnjega srečanja je Ded, ki je prisurfal na internet: od analogne k digitalni inkluziji starejših.

Letošnja tema je vključevanje starejših: Kako nagovoriti starejše? Kaj potrebujejo in kaj pričakujejo od knjižnic? Ali ponudba storitev in programov knjižnic ustreza njihovim dolgoročnim potrebam in pričakovanjem? Kako jim približati digitalni svet in jim v njem omogočiti samostojnost?

Več o letošnji temi ter program srečanja najdete  TUKAJ ali na povezavi: https://www.nm.sik.si/si/studijski/posvetovanje/

Dogodek je za udeležence brezplačen.