18. mednarodno strokovno srečanje Knjižnica – igrišče znanja in zabave

18. mednarodno strokovno srečanje Knjižnica – igrišče znanja in zabave

Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto in Gradska knjižnica »Ivan Goran Kovačić« iz Karlovca vabita na 18. mednarodno strokovno srečanje Knjižnica – igrišče znanja in zabave z naslovom Knjižnice u pokretu – Knjižnice na poti. Srečanje bo potekalo v petek, 20. oktobra 2023, od 8.30 dalje v Karlovcu.

Tema letošnjega srečanja so potujoče knjižnice kot sestavni del knjižnične mreže tako na Hrvaškem kot v Sloveniji. Hrvaški in slovenski strokovnjaki nam bodo v svojih prispevkih odgovarjali na vprašanja, ki se navezujejo na razvoj potujočih knjižnic in njihovo dostopnost. Svoje referate bo predstavilo sedem predavateljev iz Hrvaške in Slovenije.

Več informacij najdete na strani novomeške knjižnice, kjer sta na voljo tudi PROGRAM posvetovanja in spletna PRIJAVNICA. Kotizacija znaša 20 EUR, prijaviti pa se je treba najkasneje do 17. oktobra 2023.

Lepo vabljeni!